0212 671 40 38
info@kangalvinc.com

TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ İMALAT - SATIŞ - SERVİS - BAKIM

TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ TEK KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler

Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler, diğer adıyla kangal vinçler, 1 ile 25 ton arasında yük kaldırma ve yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bu yapıdaki vinçler için kaliteli malzemeler kullanan firmamız en profesyonel biçimde vinçlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Bu vinçlerin uç kısımları yürüyüş takımları tarafından desteklenmiş bir köprü kirişinden oluşmaktadır. Kaldırma makinesi ise köprü kirişinin alt sacında çalışmaktadır.

Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler genelde 25 ton altında yer alan kapasiteler ve 25 metre altındaki köprü açıklıklarında tercih edilir.

Ayrıca Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler alçak tavan mesafelerine sahip tesisler için uygundur. Yine bu vinç türleri istifleme, taşıma için de ekonomik, hafif, güvenilir çözümler sunmaktadır.

Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler yatırım masrafları alanında da oldukça düşüktür. Montaj kolaylığı olan bu vinçlerde, bina üzerine etki etmekte olan yükler de daha azdır.


Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçlerin Avantajları

Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçlerin çeşitli avantajları bulunmaktadır. Buna göre;

• İş güvenliği normlarına tam uyumludur.
• Yatay genişliği daha az olduğundan dolayı, vincinizin bina sonlarına yanaşmaları çok daha iyidir. Bu sayede, daha fazla binadaki alan kullanılabilir.
• Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler, Çift Kirişli Gezer Köprülü Vinçlere göre konstrüksiyon ağırlığı %35’e kadar daha hafif olacağı için, vincin tekerleklerine gelen ölü ağırlık çok daha azdır. Bununla beraber binanıza gelen yüklerde daha azdır.
• Konstrüksyonel olarak daha hafif olduğundan dolayı, maliyeti %25’e kadar daha uygundur.
• İmalatı daha çabuk yapılacağı için kısa sürede teslim edilebilmektedir. gibi çeşitli avantajlar görülmektedir.


Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçlerin Kullanım Yerleri

Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler tıpkı diğer vinçlerde olduğu gibi başta inşaat olmak üzere makine, endüstri, fabrika gibi sektörlerde de fazlasıyla kullanılmaktadır. Gerek yük taşıma gerek transfer etme gerekse de bu tarz başka şeyler için gerekli olan bu tür vinçleri hemen hemen tüm iş sahalarında görmek mümkündür. Bahsettiğimiz üzere inşaat, şantiye gibi yerlerde fazlasıyla kullanılan bu vinçler çeşitli avantajlar da sunmaktadır.