0212 671 40 38
info@kangalvinc.com

ELOKSAL VİNÇ İMALAT - SATIŞ - SERVİS - BAKIM

ELOKSAL VİNÇ
ELOKSAL VİNÇ
ELOKSAL VİNÇ
ELOKSAL VİNÇ
ELOKSAL VİNÇ
ELOKSAL VİNÇ
ELOKSAL VİNÇ
ELOKSAL VİNÇ
ELOKSAL VİNÇ
ELOKSAL VİNÇ ELOKSAL VİNÇ ELOKSAL VİNÇ ELOKSAL VİNÇ ELOKSAL VİNÇ ELOKSAL VİNÇ ELOKSAL VİNÇ ELOKSAL VİNÇ ELOKSAL VİNÇ
Eloksal Vinçler

Eloksal Vinçler, alüminyum üreten firmaların kaplama üzerinde kullandığı köprü hareketli ve üzerinde çift caraskal bulunan özel vinçlerdir. KVS Vinç bu noktada firmanızın tüm ihtiyaçları doğrultusunda özel projelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Eloksal Vinç üretim işlerini gerçekleştirmekte olup ihtiyaçlarınızın giderilmesi noktasında hizmetinize de sunmaktadır.

Eloksal Vinçleri iki adet kaldırma grubuna sahiptir. Bu kaldırma grupları vinç başlık kirişlerine yakın olacak biçimde monte edilmektedir. Bakım için ise kaldırma gruplarının etraflarına platformlar konulmaktadır.

Ayrıca Eloksal Vinç sistemi üzerinde taşıyıcı olan kılavuz ayaklar, civatalar yardımı ile vinç köprüsü üzerine bağlanabilirler. Eloksal Vinçlerde yapılacak olan tüm kontroller kumanda butonu üzerinden gerçekleştirilmekte olup iki kaldırma grubu tek kumanda üzerinden kontrol edilmektedir. Ayrıca her vinç tek bir operatör ile kontrol edilmektedir. İstasyonlar arasındaki geçişler de operatör kontrolü ile yapılmaktadır. Kazananlar arası geçişleri de yine operatörler yönetir.


Eloksal Vinçleri Firmamızda Bulabilirsiniz

Alanında uzman ekibi ile çeşitli vinçler üreten firmamız, Eloksal Vinçleri de en kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatla ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler de sunmaktadır. Buna göre inşaat sektörü başta olmak üzere makine, endüstri, fabrika ve sanayi gibi iş sahalarında da sizlere çeşitli avantajlar sunacak olan vinçlerin üretimini gerçekleştiren firmamız Eloksal Vinçler ile de sizlere yardımcı olmaktadır. Hem zaman tasarrufu açısından hem de ağır yüklerin daha kolay biçimde taşınabilmesi açısından firmamızı tercih edebilirsiniz.


Eloksal Vinçleri Nerelerde Kullanabilirsiniz?

Eloksal Vinçleri tıpkı diğer vinçlerde olduğu gibi daha çok inşaat sektöründe kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra makine, endüstri ve çeşitli sanayi alanlarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu vinçler sizlere yük taşıma anlamında zamandan da tasarruf sağlayacak biçimde kolaylıkla yardım edecektir. Bu noktada birçok imkanı sizlere sağlayan firmamızı da tercih etmeniz önerilir. Çünkü firmamız sizlere en iyi hizmetleri vermekte olup ihtiyacınıza yönelik çözümleri de sunmaktadır. Ayrıca yine bu alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz vinçlerin üretimini gerçekleştiren firmamız müşteri memnuniyetine de önem vermekte olup en kaliteli hizmetleri en profesyonel biçimde gerçekleştirmektedir.