0212 671 40 38
info@kangalvinc.com

RAYLI KABİNLİ VİNÇ İMALAT - SATIŞ - SERVİS - BAKIM

RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ
RAYLI KABİNLİ VİNÇ RAYLI KABİNLİ VİNÇ RAYLI KABİNLİ VİNÇ RAYLI KABİNLİ VİNÇ RAYLI KABİNLİ VİNÇ RAYLI KABİNLİ VİNÇ RAYLI KABİNLİ VİNÇ RAYLI KABİNLİ VİNÇ RAYLI KABİNLİ VİNÇ RAYLI KABİNLİ VİNÇ
Raylı Kabinli Vinçler

Raylı Kabinli Vinçler; bina içi ve bina dışında depo, mağaza, fabrika gibi katlar arasında yük taşıma ya da eşya taşıma için kullanılan çok fonksiyonlu vinç türlerindendir. Bu vinç türleri, taşıma kapasitesi çok yüksek olma özelliğinin yanı sıra güç noktasında da kullanıcılara çeşitli tasarruflar sunmaktadır.

Kullanışlı, hızlı ve tasarruflu bir yapıya sahip olan raylı sistemli vinçleri kapalı ya da açık alanlarda inşası mümkündür. Orta yüksekliklere sahip yüklerin insanlar tarafından kaldırılamayacağı zamanlarda raylı kabinli vinç sistemleri devreye girmekte ve insan gücüne yer vermemektedir.

Firmaların bu noktada gerek insan gücünden muaf olmak gerekse de eşya ve yük taşımalarında daha seri, hızlı ve kolaylık sağlamak açısından bu vinç türlerine daima ihtiyaç duydukları da belirtilir. Bu vinç türleri bahsettiğimiz üzere zamandan ve maliyetten de tasarruf sağlamaktadır.


Firmamız Sizlere Ne Sunuyor?

Çeşitli hizmetleri sunduğumuz firmamız bu noktada sizlere yine çeşitli vinçlerin üretimleri için de hizmet sağlamaktadır. Buna göre raylı vinç sistemlerini de tesislerimizde başarılı bir şekilde üretip hizmetinize sunmaktayız. Alanında uzman kadrosu ile çalışmalarını tüm titizliği ile sürdüren firmamız, sektörün temel ihtiyaçlarının karşılanması noktasında da var gücü ile çalışmaktadır.


Raylı Kabinli Vinçler Hangi Alanlarda Kullanılır

Raylı Kabinli Vinçler çeşitli tasarruf sunması, kolay biçimde kullanılıyor olması sebebi ile daha çok sanayi, endüstri, fabrika ve makine üretimi gibi alanlarda yük taşınması, eşya taşınması ya da kaldırılması ile ilgili işlemlerde en çok tercih edilen vinç türlerindendir. Raylı Kabinli Vinçleri firmamız sizlere en iyi biçimde üretmekte ve ihtiyacınız olduğu her alanda da kullanıma izin vermektedir. Ağır işler gerektiren tüm sektörlerde kolaylıkla kullanabileceğiniz bu vinçlerin teminini sağlamak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de çeşitli fonksiyonları ile birlikte tüm ihtiyaçlara cevap veren bu vinçleri sizler de en iyi biçimde kullanabilirsiniz.