0212 671 40 38
info@kangalvinc.com

PERGEL VİNÇ İMALAT - SATIŞ - SERVİS - BAKIM

PERGEL VİNÇ
PERGEL VİNÇ
PERGEL VİNÇ
PERGEL VİNÇ
PERGEL VİNÇ
PERGEL VİNÇ
PERGEL VİNÇ PERGEL VİNÇ PERGEL VİNÇ PERGEL VİNÇ PERGEL VİNÇ PERGEL VİNÇ
Pergel Vinçler

İş sahalarında küçük parçaların dar alanlarda kaldırılması için kullanılan vinçler pergel vinçler olarak bilinir. İstenilen özelliklere ve ölçülere göre tasarlanabilen pergel vinçler daha çok sanayide kullanılmaktadır. Sanayide ise bir operasyona ya da bir tezgaha yönelik düşünülmekte ve kullanılmaktadır.

Pergel vinçlerin genellikle iki çeşidi mevcuttur. Buna göre duvar monteli pergel vinçler ve yer monteli pergel vinçler mevcuttur.

Ayrıca pergel kolunun tahrik edilmesine yönelik manuel pergel ya da motor tahrikli vinçler de mevcuttur.


Yer Monteli Pergel Vinçler

Bu modeldeki vinçler istenilen döndürme açısına göre imal edilebilirler. İhtiyaç sahipleri firmaların fazlasıyla işine de yaramaktadır. Manuel döndürme ya da motor tahrikli sistemlerine de sahip olabilen bu vinçler üzerindeki monoray vinç şaryosu için de çeşitli opsiyonlar mevcuttur.

İhtiyaca yönelik olarak çeşitli özellik ve ölçüleri de bulunan bu vinç türüne sizler de firmamız üzerinden sahip olabilirsiniz. Yer monteli pergel vinç türleri kendi eksenleri etrafında 360 derece ile dönebilecek yeteneğe sahip olacak şekilde üretilirler. Bundan dolayı da kol boyunun uzanabildiği her yerde hizmet etme özelliğini de bulundurmaktadır. En büyük özelliği kompakt olması ve kolay kullanıma sahip olmasıdır.


Duvar Monteli Pergel Vinçler

Duvar monteli pergel vinçler ise, yer monteli pergel vinçlere göre daha ekonomik bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine bu noktada monoray yürütme mekanizmaları ve döndürme işlemleri motor tahrikli ya da manuel biçimde olabilir. Yükü taşıyacak olan kısım çeki veya beton kolona asılabilecek biçimde de özel olarak tasarlanabilir. Kullanımda kolaylık sağlaması ve ekonomik olarak da çeşitli avantajlar sunması en büyük özelliklerindendir. Sanayinin birçok dalında kullanılmakta olan duvar monteli pergel vinçler, ekonomik, pratik ve kullanışlı vinç sistemleridir.

Firmamızda en kaliteli biçimde üretilmekte ve hizmetlerinize sunulmakta olan bu vinçleri çeşitli alanlarda istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sizlere ekonomik ve zaman açısından tasarruf imkanı sağlayan bu vinçlere en uygun fiyatlar karşılığında ulaşmak için firmamızı tercih etmenizde fayda vardır. Kaliteli hizmet anlayışına sahip olan firmamız sizleri de hizmetleri ile fazlasıyla memnun edecektir.