0212 671 40 38
info@kangalvinc.com

ÇİFT TAMBURLU VİNÇ İMALAT - SATIŞ - SERVİS - BAKIM

ÇİFT TAMBURLU VİNÇ
ÇİFT TAMBURLU VİNÇ
ÇİFT TAMBURLU VİNÇ
ÇİFT TAMBURLU VİNÇ
ÇİFT TAMBURLU VİNÇ ÇİFT TAMBURLU VİNÇ ÇİFT TAMBURLU VİNÇ ÇİFT TAMBURLU VİNÇ
Çift Tamburlu Vinç

Taşınması gereken malzemelerin merkezli bir şekilde taşınması sistemi için üretilen bir vinç sistemi çift tamburlu vinçtir. Yük taşıması anlamında fazlasıyla kolaylıklar sunan bu vinçler ile malzemeleri istediğiniz şekilde taşıyabilir ve yükleme işlemlerinizi de yine kolay biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Hafif ancak güçlü bir tasarıma sahip olan bu vinç türü yüksek boyuttaki halat kapasitesi ile de güçlendirilerek yüklenen malzemelerin daha iyi biçimde tutulmasını sağlamaktadır.

Yüksek dayanım kapasitesine sahip olan dişli sistem ve makara sayesinde de çok zorlu şartlarda dahi yükü taşıma imkanı vermektedir.

Çift tamburlu vinç noktasında sizlere çeşitli hizmetleri sunmakta olan firmamız bu noktada en kaliteli üretimleri de gerçekleştirmektedir.


Firmamızda Neler Bulunuyor?

Çeşitli vinç üretimlerini en kaliteli ve ihtiyaçlara yönelik olacak biçimde gerçekleştiren firmamız çift tamburlu vinç üretimlerini de en iyi biçimde gerçekleştirmektedir. Buna göre inşaat firmalarınız, fabrikalarınız ya da buna benzer birçok noktada vinç ihtiyaçlarınız için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Çünkü alanında uzman kişiler tarafından hizmetlerini sizlere sunacak olan firmamız sayesinde en kaba, büyük ve ağır yükleri çok kolay biçimde taşıyabilir ve kaldırabilirsiniz. Bu gibi imkanlardan yararlanmak ve daha fazla zaman tasarrufu sağlamak adına sizler de firmamızdaki vinç üretimlerinden faydalanabilirsiniz.

Sanayi, makine, endüstri, fabrika ve buna benzer iş sahalarında fazlasıyla kullanılmakta olan en yararlı vinç makinelerini kullanmanızda fayda vardır. Hem ağır yükleri taşımanız hem de zaman açısından tasarruf sağlayarak işlemlerinizi en hızlı biçimde gerçekleştirmeniz açısından firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kaliteli hizmet, uygun fiyat anlayışı ile hizmetlerine devam etmekte olan firmamız alanında uzman kadrosu ile de bu hizmetlerini sürekli olarak sürdürmektedir. Nitekim, uygun fiyat avantajlarından da yararlanmanızı sağlayan firmamız ile ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hizmetlerden en iyi biçimde yararlanabilirsiniz.

Özellikle de şantiye alanlarında fazlasıyla yük taşıma işlemleriniz için kullanabileceğiniz bu vinçler sizlere zaman açısından oldukça fayda sağlayacak insan gücüne olan ihtiyacı da en aza indirgeyecektir. Sizler de bu gibi imkanlardan yararlanmak adına firmamızı ziyaret edebilirsiniz.