0212 671 40 38
info@kangalvinc.com

DIŞ CEPHE VİNÇLERİ İMALAT - SATIŞ - SERVİS - BAKIM

DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
DIŞ CEPHE VİNÇLERİ DIŞ CEPHE VİNÇLERİ DIŞ CEPHE VİNÇLERİ DIŞ CEPHE VİNÇLERİ DIŞ CEPHE VİNÇLERİ DIŞ CEPHE VİNÇLERİ DIŞ CEPHE VİNÇLERİ DIŞ CEPHE VİNÇLERİ
Dış Cephe Vinçleri Nedir

Dış cephe vinçleri, bina dışlarında daha çok mağaza, depo, fabrika gibi katlar arasında eşya ve yük taşımacılığında kullanılan vinç türüdür. Dış cephe vinçlerinin en büyük avantajı taşıma kapasitesinin yüksek olmasıdır. Bunun yanı sıra güç noktasında da tasarruf yapan bu vinçler; kullanışlı, hızlı ve tasarruflu bir görüntüye de sahiptir.

Dış cephe vinçlerinin açık alan duvar yüzeyinde çeşitli inşaları da mümkün olmaktadır. Orta yüksekliklere sahip olan ve insan gücü ile kaldırılamayacak kadar etkili yüklerin dış cephe vinç sistemleri ile rahatça kaldırıldıkları da bilinmektedir.

Bu noktada firmalar daha çok dış cephe vinçlerine ihtiyaç duymaktadır. Çünkü dış cephe vinçleri ile zamandan tasarruf etmek mümkün ve insanların kaldıramayacağı yüklerin de kaldırılması yüksek ihtimaldir. Ağır ortam şartlarında çok fazla iyi çalıştırılabilen bu vinçlere her inşaat, endüstri firmasının ihtiyacı vardır.

Sadece yük taşımak için yapılmış olan raylı kabinli vinçler; platform ya da kabin boyutları, motor güçleri, taşınması ihtiyaç olan yük miktarına göre belirlenmektedir.


Firmamız Sizlere Neler Sunuyor?

Çeşitli vinç üretimini gerçekleştiren firmamız bu noktada dış cephe vinçlerini de çeitli firmalar ve iş sahaları için üretmektedir. Birçok açıdan avantaja sahip olan ve insanların kaldıramayacağı cinsten yükleri fazlasıyla kolay biçimde kaldıran bu vinçleri üreten firmamız bu noktada sizlere en iyi hizmetleri de vermektedir. Sektörün öncü firmaları arasında olma yolunda ilerleyen firmamız en kaliteli hizmetleri sunmakla birlikte işlerini en profesyonel biçimde de gerçekleştirmektedir.


Dış Cephe Vinçleri Nerelerde Kullanılır

Genellikle inşaat sahalarında rastladığımız dış cephe vinçleri makine, endüstri gibi alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Yüzlerce kilo ağırlığa sahip ürünleri bir yerden bir yere taşımak ve kaldırmak için kullanılan bu vinçler çeşitli işlevleri yerine getirmekte olup insanlara zaman açısından da tasarruf sağlamaktadır. Bu noktada en güvenli vinçler arasında yer alan dış cephe vinçleri ile istediğiniz biçimde en ağır işleri gerçekleştirebilecek ve kolaylıkla da kullanabileceksiniz. Bu noktada en iyi hizmetleri sağlayan firmamızı da ziyaret edebilirsiniz.